O mnie

Aleksandra Szczepanek

 

Studia licencjackie na kierunku kosmetologia ukończyłam w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Swoją wiedzę pogłębiłam na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie otrzymałam tytuł magistra kosmetologii. Doświadczenie zdobyłam pracując w krakowskiej klinice urody. Od zawsze wiedziałam, że chcę swoje życie poświęcić upiększaniu innych. Interesuje mnie wszystko co związane ze zdrowiem, urodą i kosmetykami. Swoją przygodę z makijażem rozpoczęłam już gdy miałam 18 lat. Pasja, chęć rozwoju, udoskonalenia swoich umiejętności oraz zdolności plastyczne sprawiły, że z amatorki przekształciłam się w profesjonalistkę. W mojej ofercie nie znajdzie się miejsca na usługę, której wykonanie nie sprawia mi radości i satysfakcji. Umiejętność oraz chęć pracy z ludźmi sprawia, że każdą klientkę traktuję indywidualnie. Jestem przekonana, że moja osobowość, umiejętności oraz doświadczenie sprawią, że będą Państwo zadowoleni ze świadczonych przeze mnie usług 🙂

 

Od trzech lat jestem szkoleniowcem z dziedziny makijażu. Uczę w Artystycznej Alternatywie- Szkole Wizażu oraz Stylizacji w Krakowie. Prowadzę kursy indywidualne dla początkujących oraz zaawansowanych w swoim studio.

Przyjmuję w salonie „Odpicuj się”, który stworzyłam wraz z przyjaciółmi. Łączy nas podobny temperament, to samo poczucie stylu oraz miłość do tego co robimy. Ela jest kosmetyczką z ponad 7 letnim doświadczeniem w zawodzie. Zajmuje się upiększaniem dłoni, stóp, rzęs oraz kosmetyką estetyczną. Kamil jest stylistą fryzur, który potrafi dobrać fryzurę zgodnie z trendami oraz upodobaniami klientów. U nas nie ma miejsca na nudę! Działamy profesjonalnie, w dodatku poczujesz się w naszym salonie jak u siebie w domu. Zapraszam również do skorzystania z usług makijażu u mojej asystentki Wiktorii.

 

Ul.Bieżanowska 88 , Kraków.